Więcej życia w życiu dla każdego pracownika - od stażysty do prezesa.

Dostarczamy rozwiązanie, które ma ambicję odciążać każdego pracownika . Dając więcej czasu, a dzięki temu poprawiając balans życiowy. Wpływamy pozytywnie na klimat w firmach i środowisko naturalne.

Askhenry - Więcej życia w życiu

Więcej życia w życiu

Tempo życia w dzisiejszym świecie stale przyspiesza. Odczuwamy to wszyscy, zarówno jako pracownicy, jak i przedsiębiorcy. Mamy za wiele na głowie. Jesteśmy zabiegani i nieobecni we własnym życiu.

Chcemy podać rękę wszystkim zabieganym osobom i zdjąć z ich barków nadmiar obowiązków. Wierzymy, że jeśli wszyscy odzyskamy swój czas, to życie stanie się przyjemniejsze, zarówno dla nas, jak i naszych bliskich.

Sprawdź ofertę
Askhenry - Sama w domu z dzieckiem

Sama w domu z dzieckiem

Niepracujące mamy zwykle czas spędzają w domu z dziećmi. Każdy kto był w takiej sytuacji wie, jak trudne jest to dla ludzkiej psychiki. Po pewnym czasie zaczynamy czuć się niepotrzebne społeczeństwu i odseparowane od świata.

Postanowiliśmy dać szansę niepracującym mamom i zatrudnić je do zadań, jakie można wykonywać z domu. W ten sposób mamy mogą poczuć się dalej potrzebne społeczeństwu i zachować kontakt ze światem zewnętrznym.

Sprawdź ofertę

Walka ze smogiem

Codziennie każdy z nas porusza się po mieście. Oprócz dojazdu do pracy wykonujemy niezliczoną ilość zadań prywatnych. Jedziemy na zakupy, odbieramy przesyłki, odwozimy rzeczy do naprawy.

Nawet nie wiemy o tym, że po pracy nasi współpracownicy jadą w to samo miejsce. Oni też robią zakupy w Ikei, jadą do urzędu czy do galerii handlowej. Wszyscy osobno przemierzamy tą samą trasę. Do atmosfery uwalnia się coraz więcej spalin, a do tego stoimy w korkach.

Sprawdź ofertę
Askhenry - Walka ze smogiem
Askhenry - Jeden samochód załatwi wszystkie sprawy

Jeden samochód załatwi wszystkie sprawy

AskHenry stworzył system, który agreguje codzienne zadania danej grupy osób. Dzięki temu, gdy w miasto ma wyjechać kilka samochodów, wyjeżdża TYLKO JEDEN, który załatwia sprawy dla wszystkich pozostałych.

Jeśli wszyscy przekażemy swoje codzienne obowiązki do systemu ich agregacji, to zostanę one wykonane w sposób przemyślany. Inteligentny system nawigacji miejskiej sprawi, że liczba przejechanych kilometrów będzie minimalna, a wszystkie sprawy zostaną załatwione.

Sprawdź ofertę
Askhenry - Odpowiedzialność społeczna w biznesie

Odpowiedzialność społeczna w biznesie

Wciąż za mało biznesów w Polsce działa w sposób odpowiedzialny społecznie. Postanowiliśmy stworzyć firmę, która oprócz przychodów będzie mieć na uwadze ekologię i dobro społeczne.

Wierzymy, że dzięki AskHenry uda nam się zainspirować polskich przedsiębiorców do tworzenia firm dbających o ludzi i środowisko.

Każda firma, która dołącza do systemu AskHenry przykłada rękę do walki ze smogiem – jednego z największych wyzwań naszych czasów.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wspólnie z nami realizują ten cel.

Nasi Klienci

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim - uśmiech i czas wolny po pracy ;-)

  • Znajdź Henryka w social media
Wyróżnienie
EBStars