WALKA ZE SMOGIEM

Codziennie każdy z nas porusza się po mieście. Oprócz dojazdu do pracy wykonujemy niezliczoną ilość zadań prywatnych. Jedziemy na zakupy, odbieramy przesyłki, odwozimy rzeczy do naprawy.

 

Nawet nie wiemy o tym, że po pracy nasi współpracownicy jadą w to samo miejsce. Oni też robią zakupy w Ikei, jadą do urzędu czy do galerii handlowej. Wszyscy osobno przemierzamy tą samą trasę. Do atmosfery uwalnia się coraz więcej spalin, a do tego stoimy w korkach.

JEDEN SAMOCHÓD ZAŁATWI WSZYSTKIE SPRAWY

AskHenry stworzył system, który agreguje codzienne zadania danej grupy osób. Dzięki temu, gdy w miasto ma wyjechać kilka samochodów, wyjeżdża TYLKO JEDEN, który załatwia sprawy dla wszystkich pozostałych.

 

Jeśli wszyscy przekażemy swoje codzienne obowiązki do systemu ich agregacji, to zostanę one wykonane w sposób przemyślany. Inteligentny system nawigacji miejskiej sprawi, że liczba przejechanych kilometrów będzie minimalna, a wszystkie sprawy zostaną załatwione.

Więcej życia w życiu

Tempo życia w dzisiejszym świecie stale przyspiesza. Odczuwamy to wszyscy, zarówno jako pracownicy, jak i przedsiębiorcy. Mamy za wiele na głowie. Jesteśmy zabiegani i nieobecni we własnym życiu.

 

Chcemy podać rękę wszystkim zabieganym osobom i zdjąć z ich barków nadmiar obowiązków. Wierzymy, że jeśli wszyscy odzyskamy swój czas, to życie stanie się przyjemniejsze, zarówno dla nas, jak i naszych bliskich. 

Sama w domu z dzieckiem

Niepracujące mamy zwykle czas spędzają w domu z dziećmi. Każdy kto był w takiej sytuacji wie, jak trudne jest to dla ludzkiej psychiki. Po pewnym czasie zaczynamy czuć się niepotrzebne społeczeństwu i odseparowane od świata.

 

Postanowiliśmy dać szansę niepracującym mamom i zatrudnić je do zadań, jakie można wykonywać z domu. W ten sposób mamy mogą poczuć się dalej potrzebne społeczeństwu i zachować kontakt ze światem zewnętrznym.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA W BIZNESIE

Wciąż za mało biznesów w Polsce działa w sposób odpowiedzialny społecznie. Postanowiliśmy stworzyć firmę, która oprócz przychodów będzie mieć na uwadze ekologię i dobro społeczne.

 

Wierzymy, że dzięki AskHenry uda nam się zainspirować polskich przedsiębiorców do tworzenia firm dbających o ludzi i środowisko.

 

Każda firma, która dołącza do systemu AskHenry przykłada rękę do walki ze smogiem – jednego z największych wyzwań naszych czasów.

 

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wspólnie z nami realizują ten cel.

NASI KLIENCI

PRZETESTUJ ASKHENRY
W TWOJEJ FIRMIE