FAQ

Kiedy mogę złożyć zlecenie?

Aby złożyć zlecenie musisz mieć dostęp do usługi askhenry.pl
Jeśli Twoja firma jeszcze jej nie wykupiła, zgłoś ją na testy w zakładce Przetestuj.

W jakich godzinach pracuje AskHenry.pl?

Nasza usługa jest dla Państwa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

W jaki sposób mogę złożyć zlecenie?

Zlecenia można składać za pomocą różnych kanałów komunikacji (mail, telefon, sms) oraz podczas naszych wizyt onsite, które będą odbywać się cyklicznie w Państwa firmie.

Jakie zlecenia mogę złożyć?

Głównym zadaniem AskHenry.pl jest pomoc w realizacji codziennych spraw prywatnych. Będziemy Państwa osobistym asystentem. Zlecenia, które można nam składać dzielą się na dwie kategorie: online i zlecenia na mieście.

Czym są zlecenia na mieście?

Nasz pracownik odwiedza Państwa biuro regularnie i pomaga załatwić sprawy codzienne, które wymagają wyjścia z biura.

Najczęstsze zlecenia, które realizujemy na mieście: oddanie ubrań do pralni, oddanie butów do szewca, naprawy kaletnicze, zakup i dostawa prezentów, dostarczanie dokumentów.

Czym są zlecenia online?

Są to sprawy, które realizuje zespół profesjonalnych doradców dostępnych przez wiele kanałów komunikacji. Pomogą zrealizować wszystkie zadania „na odległość”.

Najczęstsze zlecenia online, które realizujemy: rezerwacja stolika, zakup biletów lotniczych, umówienie złotej rączki do drobnych napraw, research informacji, polecenie sprawdzonych szkół językowych i wiele innych…

Kto płaci za pomoc AskHenry.pl?

Usługa AskHenry.pl i nasza pomoc jest dla Państwa darmowa. Za naszą pracę płaci wasz pracodawca. Państwo ponoszą jedynie koszt zrealizowanej usługi, ale tylko jeśli jest to wymagane. Przykładowo, jeśli oddadzą nam Państwo koszulę do prania, jedynym kosztem będzie rachunek z pralni.

Jak mogę anulować moje zlecenie?

Zlecenie można anulować do momentu, w którym nie zostaną poczynione działania już nieodwracalne. Przykładowo, jeśli koszula zostanie oddana już do  pralni, usługi nie można anulować.  Każdorazowo w przypadku prośby o anulację poczynimy wszelkie możliwe kroki, aby dane zlecenie zakończyć ze skutkiem natychmiastowym.

Jak mogę zapłacić za zlecenie?

Jeśli zlecenie wymaga płatności to mogą Państwo w prosty sposób zapłacić naszemu pracownikowi kartą płatniczą lub gotówką. Jeśli nie mają Państwo czasu na spotkanie albo nie ma Państwa akurat w biurze, można zapłacić nam przelewem online. Link do płatności wyślemy na wskazany przez Państwa adres mailowy.

Kiedy AskHenry.pl dostarczy towar po zrealizowaniu zlecenia na mieście?

Towar dostarczamy podczas wizyt w Państwa biurze. Nasz pracownik, który przyjął zlecenie, będzie Państwa informował o planowanym czasie wykonania usługi za pomocą wybranego kanału komunikacji. Po wykonaniu usługi niezwłocznie dostarczymy Państwa przedmioty.

Kiedy zlecenie jest zrealizowane?

Zlecenie wymagające płatności jest zrealizowane w momencie wykonania usługi i jej rozliczenia z Państwem. Jeżeli zlecenie nie wymaga płatności to jest zrealizowane w momencie wykonania Państwa prośby.

Zostaną Państwo o tym poinformowani stosownym mailem lub wiadomością za pomocą innego kanału komunikacji.