Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszej usługi spróbuj znaleźć odpowiedzi poniżej. Możesz także dowiedzieć się więcej oglądając case-study lub zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą w wygodnej dla Ciebie formie :)

Jak oszczędzamy czas pracowników Audioteki?

Zobacz co mówią o naszej usłudze pracownicy Audioteki. Czy warto było wdrożyć innowacyjny benefit ? Jakie są odczucia działu HR oraz użytkowników usługi ?

Co mówi zespół Bee Talents o Askhenry ?

Czy Henry został przyjacielem ciekawego zespołu poznańskiej firmy z branży IT? Sprawdź jakie są odczucia po okresie pilotażowym i jak postrzegają nas pracownicy.

Aby złożyć zlecenie musisz mieć dostęp do usługi askhenry.pl Jeśli Twoja firma jeszcze jej nie wykupiła, zapraszamy do kontaktu.

Nasza usługa jest dla Państwa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Zlecenia można składać za pomocą różnych kanałów komunikacji (mail, telefon, panel klienta, sms) oraz podczas naszych wizyt onsite, które będą odbywać się cyklicznie w Państwa firmie.

Głównym zadaniem AskHenry.pl jest pomoc w realizacji codziennych spraw prywatnych. Będziemy Państwa osobistym asystentem. Zlecenia, które można nam składać dzielą się na dwie kategorie: online i zlecenia na mieście.

Nasz pracownik odwiedza Państwa biuro regularnie i pomaga załatwić sprawy codzienne, które wymagają wyjścia z biura. Najczęstsze zlecenia, które realizujemy na mieście: oddanie ubrań do pralni, oddanie butów do szewca, naprawy kaletnicze, zakup i dostawa prezentów, dostarczanie dokumentów.

Są to sprawy, które realizuje zespół profesjonalnych doradców dostępnych przez wiele kanałów komunikacji. Pomogą zrealizować wszystkie zadania „na odległość”. Najczęstsze zlecenia online, które realizujemy: rezerwacja stolika, zakup biletów lotniczych, umówienie złotej rączki do drobnych napraw, research informacji, polecenie sprawdzonych szkół językowych i wiele innych…

Usługa AskHenry.pl i nasza pomoc jest dla Państwa darmowa. Za naszą pracę płaci wasz pracodawca. Państwo ponoszą jedynie koszt zrealizowanej usługi, ale tylko jeśli jest to wymagane. Przykładowo, jeśli oddadzą nam Państwo koszulę do prania, jedynym kosztem będzie rachunek z pralni.

Zlecenie można anulować do momentu, w którym nie zostaną poczynione działania już nieodwracalne. Przykładowo, jeśli koszula zostanie oddana już do pralni, usługi nie można anulować. Każdorazowo w przypadku prośby o anulację poczynimy wszelkie możliwe kroki, aby dane zlecenie zakończyć ze skutkiem natychmiastowym.

Jeśli zlecenie wymaga płatności to mogą Państwo w prosty sposób zapłacić naszemu pracownikowi kartą płatniczą lub gotówką. Jeśli nie mają Państwo czasu na spotkanie albo nie ma Państwa akurat w biurze, można zapłacić nam przelewem online. Link do płatności wyślemy na wskazany przez Państwa adres mailowy.

Towar dostarczamy podczas wizyt w Państwa biurze. Nasz pracownik, który przyjął zlecenie, będzie Państwa informował o planowanym czasie wykonania usługi za pomocą wybranego kanału komunikacji. Po wykonaniu usługi niezwłocznie dostarczymy Państwa przedmioty.

Zlecenie wymagające płatności jest zrealizowane w momencie wykonania usługi i jej rozliczenia z Państwem. Jeżeli zlecenie nie wymaga płatności to jest zrealizowane w momencie wykonania Państwa prośby. Zostaną Państwo o tym poinformowani stosownym mailem lub wiadomością za pomocą innego kanału komunikacji.

Co nasi Klienci mówią o wdrożeniu?
Codziennie wyręczamy naszych klientów z dziesiątek czasochłonnych zadań
Askhenry oszczędza nasz prywatny czas.

Samo podejście, sposób w jaki rozpoczęliśmy tą współpracę, sprawiło, że miałem zaufanie, żeby powierzyć te dokumenty i czekać na wynik :)

Nie ma takiej rzeczy, której on nie jest w stanie dla nas załatwić.

Pierwszy kontakt faktyczny z tym Henrykami to było bardzo fajne i dowiedzieć się o tym jak szeroki jest zakres usług. Podczas pierwszego spotkania było mocnym zdarzeniem, takim wow – oni naprawdę robią wszystko

Naszego Henrego wszyscy bardzo bardzo lubią.

To jest fajne po pokazuje pro-zespołową postawę firmy. Nie tylko skupiamy się na tym, żeby nasza firma działa sprawnie, ale żeby każdy kto tutaj pracuje mogło się po prosty pracować wygodniej i lepiej.

Ja polecam wszystkim usługę.

Na początku byliśmy trochę tacy nie pewni, bo w sumie nie do końca wiedzieliśmy jak bardzo możemy i jakie rzeczy możemy też zlecać. Natomiast po czasie okazało się, że tych rzeczy jest naprawdę dużo i tych zleceń robiło się coraz więcej.

Usługa Askhenry o jest benefit taki jak opieka medyczna, czy luxmed, czy coś takiego.

Oszczędzamy godzinę czasu. Które można poświęcić na hobby, na rzeczy prywatne, na spędzenie czasu z rodziną lub na cokolwiek innego, niż na kwestie na które nie chcemy poświęcać czasu.

Powiedziałabym, że to jest taki Twój przyjaciel,

który pomaga Ci rozwiązywać, trudne dla Ciebie zadania, na które Ty nie masz czasu.

Nasi Klienci

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim - uśmiech i czas wolny po pracy ;-)

  • Znajdź Henryka w social media
Wyróżnienie
EBStars