Concierge w Poznaniu

Osobisty asystent do zadań miejskich i zdalnych w Twoim mieście, w Twoim biurze.

Co zrobić by osiągnąć wellbeing w pracy?

Natłok prac wykonywanych przez pracowników firm prowadzi do generowania stresu, który wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne i fizyczne zatrudnionych osób. Aby temu zapobiec konieczne jest wprowadzenie poczucia bezpieczeństwa i dobrej atmosfery pracy, która będzie procentować bardziej efektywną pracą i zaangażowaniem pracowników. Wellbeing w pracy, czyli najbardziej pożądany holistyczne podejście do pracowników wpływające na dobre samopoczucie pracowników. Aby osiągnąć stan zadowolenia, niezbędne jest  odciążenie osób zatrudnionych w firmie z części obowiązków, dając im niezbędne wsparcie.

Rola Concierge w firmie

Pomocne dla firm jest zatrudnienie concierge, który zajmie się sprawami codziennymi, jak wizyty na poczcie, czy w urzędzie, telefoniczne umówienie wizyt, zakupy i rezerwacje telefoniczne, oddanie i odebranie rzeczy do naprawy, czy pralni, znalezienie i polecenie sprawdzonych fachowców i produktów w jak najlepszej cenie na rynku.  Poza sprawami codziennymi, może być odpowiedzialny również za rezerwacje lotu, kupno biletów lotniczych, odbiór wiz, umówienie wizyt specjalistycznych, rezerwację lokalu na przyjęcie pracownicze, zamówienie transportu dla pracowników, wynajęcie apartamentu, kupno mieszkania i wiele innych spersonalizowanych potrzeb firmy.

Najbardziej pożądany benefit pracowniczy

Wszystkie działania poboczne wpływające na prawidłowe funkcjonowanie firmy są niezbędne do wykonania, ale nie muszą już dłużej być częścią obowiązków pracowników, którzy przez natłok zadań do wykonania nie są dostatecznie skupieni na prawidłowym wykonaniu kluczowych obowiązków. Wellbeing w pracy możliwy jest do osiągnięcia przy odciążeniu pracowników bez konieczności gospodarowania przestrzeni z hamakami, czy grami komputerowymi. Czas, który zyskują pracownicy, dzięki skorzystaniu z pomocy concierge, na realizację zadań firmy oraz w przestrzeni prywatnej jest dużo cenniejszy.

Obszar działania AskHenry
Działamy na obszarze całej Polski

Jeśli nie ma nas w Twoim mieście, nie przejmuj się. Aktywnie rozwijamy i otwieramy nowe oddziały. Zostaw nam wiadomość, a na pewno wrócimy do Ciebie z informacją, czy podejmiemy współpracę.

Nasi Klienci

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim - uśmiech i czas wolny po pracy ;-)

  • Znajdź Henryka w social media
Wyróżnienie
EBStars