Concierge w Krakowie

Osobisty asystent do zadań miejskich i zdalnych w Twoim mieście, w Twoim biurze.

Benefit pracowniczy

Obecnie najcenniejszą rzeczą dla każdego pracownika jest czas, głównie ten, który może poświęcić na prywatne sprawy. Aby dać pracownikom benefit pracowniczy w postaci czasu, warto odciążyć go z części obowiązków w pracy. Wiele drobnych z pozoru spraw do załatwienia powoduje dekoncentrację pracownika nad powierzonymi mu priorytetowymi zadaniami.

Usługi Concierge, specjalisty od zadań codziennych i specjalnych

Najprostszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z usługi concierge, który przejmie  obowiązki życia codziennego pracowników i pozwoli skupić się na pracy kluczowych specjalistów. Osoba concierge zajmie się wieloma z pozoru drobnymi sprawami, które dekoncentrują
i zajmują dużo czasu pracowników. Do jego obowiązków mogą należeć wizyty na poczcie, czy w urzędzie, telefoniczne umawianie wizyt, rezerwacje i zakupy telefoniczne lub internetowe, znalezienie i polecenie sprawdzonych fachowców lub produktów w najlepszej cenie rynkowej. Ponad to może od stać się osobą od zadań specjalnych i może zająć się rezerwacją lotu i hotelu, załatwić wizę za granicę, zarezerwować lokal na przyjęcie pracownicze, znaleźć idealne biuro lub mieszkanie, zawieźć zwierzę do weterynarza, czy odstawić auto do mechanika.

Wellbeing, czyli dobra atmosfera pracy

Osiągnięcie poczucia bezpieczeństwa i dobrej atmosfery pracy zaczyna się od zdjęcia z pracownika części obowiązków. Wellbeing to współczesny trend obowiązujący w firmach na całym świecie. Poza udogodnieniami w siedzibie firmy warto również zwrócić uwagę na benefit pracowniczy w postaci czasu, który przez tempo życia staje się coraz cenniejszy. Pracownicy, którzy mają czas na samorealizację w prywatnym życiu, są bardziej wypoczęci i produktywni w pracy. Concierge to osoba, która przejmując część zadań uwalnia od stresu i pozwala na wypoczynek bez myślenia o sprawach związanych z codziennością firmy.

Obszar działania AskHenry
Działamy na obszarze całej Polski

Jeśli nie ma nas w Twoim mieście, nie przejmuj się. Aktywnie rozwijamy i otwieramy nowe oddziały. Zostaw nam wiadomość, a na pewno wrócimy do Ciebie z informacją, czy podejmiemy współpracę.

Nasi Klienci

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim - uśmiech i czas wolny po pracy ;-)

  • Znajdź Henryka w social media
Wyróżnienie
EBStars