Success Story w Nordcloud!

Success Story w Nordcloud!

Nordcloud - międzynarodowa firma, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań chmurowych w oparciu o platformy AWS, MS Azure oraz GCP zarówno w zakresie infrastruktury, jak i budowy aplikacji cloud-native. W 2020 roku Nordcloud ponownie znalazł się w Magicznym Kwadracie Gartnera jako jeden z kluczowych graczy w siatce dostawców usług zarządzania infrastrukturą w chmurze. Firma posiada certyfikaty: AWS Premier Consulting Partner, Google Cloud Platform Strategic Partner i Microsoft Gold Cloud Partner.

Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Wrocław

Liczba Pracowników
100-150

Na pytania odpowiada

Dorota Kowalik

Central Europe Recruitment Lead

Anna Hofmann-Samelak

HR & Payroll Specialist


Jaką największą wartość widzisz po wdrożeniu AskHenry?

Widzę, że nasze zespoły korzystają ze wsparcia AskHenry i wielokrotnie pokazywali swoje zadowolenie, z tego jak działa ta usługa, jak sprawnie mogą teraz załatwić część swoich prywatnych spraw i oddelegować je. Przecież oszczędność czasu jest bezcenna.


Co skłoniło Was do przedłużenia współpracy po zakończonym pilotażu?

Szybko przyzwyczailiśmy się do obecności Henryka w naszym biurowym życiu. Wiele pozytywnych komentarzy od pracowników upewniło nas w przekonaniu, że to dobry benefit.


Jakie korzyści widzicie z wdrożenia AskHenry?

To benefit, który póki co, także nas trochę wyróżnia na rynku. Benefit, na który kandydaci już na etapie rekrutacji reagują bardzo pozytywnie, uświadamiając sobie ile codziennych drobnych spraw mogliby oddelegować właśnie w ręce asystenta. Myślę, że to dobrze świadczy o nas, jako o pracodawcy, który zwraca uwagę na potrzeby pracowników. A te, są zwyczajnie ważne.


Co daje Ci AskHenry w codziennym życiu?

Przede wszystkim bezcenny czas dla moich córek! Ponadto, eliminację potencjalnych frustracji i nerwów. Wiem, że straciłabym ich trochę więcej bez pomocy Henryka.


Co najbardziej podoba Wam się w usłudze AskHenry?

Dostęp do portalu i prosty system wysyłania zleceń, szybka reakcja konsultantów i stały, super kontakt. Możliwość płatności kartą (lub wcześniej przelewem) w biurze lub aktualnie przy odbiorze w domu. Gotowość podejmowania naprawdę różnych zleceń. No i wysoka jakość usług!


Czy i jakim organizacjom możecie polecić usługę AskHenry?

Firmy tworzą ludzie. Każdy ma mniejsze lub większe problemy, w których AskHenry może pomóc. Co oznacza, że tak, poleciłabym usługę AskHenry absolutnie każdej firmie.


Jak bardzo zmieniło się Twoje postrzeganie usługi w okresie pandemii?
Co w tym czasie AskHenry wniósł do Twojej organizacji?

Bardzo cieszymy się, że AskHenry w czasie pandemii zdecydował się pomóc nam także w organizacji zakupów spożywczych, co nie było standardem tej usługi. Ogromna brawa za elastyczność i chęć pomocy! W rzeczy samej, nie jest to ‘benefit’ tylko z nazwy. Podwójnie doceniamy gotowość konsultantów do podejmowania zleceń w okresie pandemii, dowiezienia zamówień już nie tylko do biura, ale do naszych domów. Okazało się, że także w okresie pandemii, konsultanci AskHenry są turbo elastyczni i gotowi do pomocy.

  • Znajdź Henryka w social media
Wyróżnienie
EBStars