"Askhenry to jest taki Twój przyjaciel."

Bee Talents – dynamicznie rozwijająca się agencja wspierająca rekrutację IT i procesy HR, prowadzona przez charyzmatyczną Aleksandrę Pszczołę.

Zespół Bee Talents w ciekawy sposób wybrał i do dziś korzysta z benefitu Askhenry.
Przeczytaj wypowiedzi zespołu i zobacz dlaczego!

Dlaczego Askhenry ? Innowacyjność i realna wartość dla zespołu.

Zanim Bee Talents wybrało Askhenry, zgromadził się core team, przeanalizował i zagłosował na nasze rozwiązanie, decydując się na przeznaczenie własnych środków finansowych na ten cel. Odważnie. 🙂 Kryterium wyboru był benefit innowacyjny i dający realną wartość dla firmy i pracowników.

Czy po roku współpracy można tak powiedzieć o beneficie Askhenry i jaką “realną wartość” dajemy?

Początki – wdrożenie i zdobywanie zaufania. 

Już na początku współpracy zdobyliśmy zaufanie naszego partnera, bo jak mówi 

Paweł Pisanko, Business Developer w Bee Talents: 

Samo podejście, sposób w jaki rozpoczęliśmy tą współpracę, sprawiło, że miałem zaufanie, żeby dokumenty i czekać na wynik.

a potwierdza to Aleksandra Pszczoła:

Już pamiętam nawet pierwsze spotkanie moje z Henrym, które było bardzo sympatyczne i od razu złapaliśmy kontakt. To też wpływa bardzo dobrze, bardzo mocno na nasze zaufanie.
Naszego Henrego wszyscy bardzo bardzo lubią i myślę, że jest to kolejny pozytywny aspekt. Wydaję mi się, że osoby, które pełnią tę funkcję nie są wybierane przypadkowo, tylko rzeczywiście wpisują się bardzo dobrze w kulturę firmy.

W Askhenry jesteśmy zawsze zaangażowani w 100% jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, gdyż uważamy jest to jeden z kluczy do sukcesu i partnerskiej współpracy. Dlaczego ?

Bo nasza usługa jest dla firm, które chcą benefitu, z którego naprawdę się korzysta!

Poza tym, że dostarczamy “efekt WOW”, dbamy o to aby sposób działania Askhenry był zrozumiany jak najlepiej od samego początku. Wpływa to na korzystanie i poprawianie jakości życia pracowników. 

Misją osób obsługujących bezpośrednio naszych Klientów poza przyjmowaniem zleceń i oszczędzaniem czasu, jest wnoszenie pozytywnej energii do firmy, co wyraźnie się udaje .

Dodatkowo Askhenry jest usługą, z której trzeba skorzystać, aby lepiej ją zrozumieć. Tutaj też jesteśmy skuteczni i mamy spore doświadczenie.

Na początku byliśmy trochę tacy nie pewni, bo w sumie nie do końca wiedzieliśmy jak bardzo możemy i jakie rzeczy możemy też zlecać. Natomiast po czasie okazało się, że tych rzeczy jest naprawdę dużo i tych zleceń robiło się coraz więcej

Jesteśmy do tej usługi bardzo przyzwyczajeni, korzystamy z jeszcze większą skalą, wykorzystujemy coraz to nowsze pomysły, żeby korzystać. Trochę jesteśmy może rozleniwieni, ale tylko i wyłącznie w tym pozytywnym sensie.

Jaką wartość wnosimy ?

Z rozmów z Bee Talents wybraliśmy wypowiedzi, które najbardziej oddają to co robimy, jaką wartość dajemy. Kolejność przypadkowa. O usłudze najlepiej opowiedzą jej użytkownicy.

Praktyczne rozwiązania, dostosowane do szerokich potrzeb

Pierwsza rzecz jest taka, że nasze sprawy biurowe, które mamy w Beetalents, typu np wysłanie poczty, czy zakupienie nowego krzesła, czy nowego biurka dla naszych nowych pracowników po prostu stało się prostsze. Już nie musimy poświęcaj czasu, żeby załatwiać tego typu rzeczy, tylko możemy poprosić  naszego Henrego, żeby zrobił to za nas

Ogromna ilość rzeczy, które leżały na zrobienie na kiedyś tam i nie śpieszą się z nimi, dzięki temu załatwiamy wszystkie rzeczy szybciej i też takie drobiazgi, typu kupno np odżywki białkowej, czy jednego drobiazgu, po który trzeba jechać do galerii specjalnie.

Nie ma takiej rzeczy, której on nie jest w stanie dla nas załatwić, a to jest strasznie nie efektywne dla mnie jechać na drugi koniec miasta żeby odebrać jakąś rzecz. Jeżeli Henry może pojechać do 4 miejsc na około, to czy wszyscy na tym nie zyskują.

Wykonaliśmy prawie 1800 rodzajów zleceń, ta liczba z każdym dniem rośnie. Jeśli zlecenie jest zgodne z prawem i jest wykonalne dla naszej bystrej ekipy – to z dużą dozą pewności możemy powiedzieć – zręcznie Ciebie wyręczymy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do szerokich i zróżnicowanych potrzeb.

https://www.youtube.com/watch?v=iqvykmvA9Nw
Dominika Domachowska, Tech Recruitment Team Leader

Czas na rzeczy ważne

Oszczędzamy godzinę czasu. Które można poświęcić na hobby, na rzeczy prywatne, na spędzenie czasu z rodziną lub na cokolwiek innego, niż na kwestie na które nie chcemy poświęcać czasu.
Jest takie ładne powiedzenie: dlaczego my nie cenimy czasu, tak bardzo jak pieniędzy, pieniądze zawsze możemy stracić, a czasu nikt nam nie da z powrotem. To jest taka rzecz, która gdzieś tam do mnie przemawia jeśli chodzi o korzystanie z usług.

Cóż możemy dodać ? Balansowanie między pracą a życiem prywatnym, efektywnością i odpoczynkiem, to olbrzymie wyzwanie w dzisiejszych zabieganych czasach. Potrzeba nam czasu na każde zadanie, skupienia i jak we wszystkim w życiu, odrobiny szczęścia. 🙂

Specjalizujemy się w zastępowaniu Klientów w codziennych i niecodziennych zdaniach, dając im czas i mamy nadzieję, że choć trochę szczęścia. 😉

Magnes rekrutacyjny

Zdecydowanie Askhenry wywołuje zaciekawienie właśnie podczas rozmów rekrutacyjnych. Niektórzy kandydaci nie dowierzają, że taka opcja w ogóle jest. Także jest to takie miłe zaskoczenie podczas rozmów kwalifikacyjnych.
Wydaje mi się, że to jest fajne po pokazuje pro-zespołową postawę firmy. Nie tylko skupiamy się na tym, żeby nasza firma działa sprawnie, ale żeby każdy kto tutaj pracuje mogło się po prostu pracować wygodniej i lepiej.
Uważam, że jest to coś, co naprawdę może przyciągnąć ciekawych kandydatów albo być wyróżnikiem oferty.

Posiadanie osobistego asystenta w firmie, dla każdego pracownika, z pewnością nie jest jeszcze standardem. Wielu naszych Klientów wspomina, że Askhenry jest mocnym punktem, zwracającym uwagę podczas rozmowów rekrutacyjnych. Dodatkowo przywiązuje obecnych pracowników do miejsca pracy bo, znowu za 

https://www.youtube.com/watch?v=dX5-47uZwrQ
Magdalena Strugarek, Junior Tech Recruiter

Sprawdzeni partnerzy

Fajne jest też to, że ma wypracowaną bazę ludzi, z którymi współpracuje.W związku z czym wiem, jeśli oddaje np. buty do naprawy to oddaje do zaufanej osoby, a nie musze sama szukać szewca, który będzie sprawdzony.

3 lata działalności i ponad 21000 wykonanych zleceń. Dzięki temu zebraliśmy dziesiątki sprawdzonych i zaufanych partnerów: punktów usługowych typu pralnia, szewc, krawiec, kaletnik, serwisant smartfonów i innych urządzeń elektronicznych..

 

Wypowiedź CEO Aleksandra Pszczoła najlepiej podsumowuje naszą współpracę.

Trudno jest dostarczyć takie benefity, które w jakiś sposób by nas wyróżniały, z drugiej strony dostarczały jak największą wartość. Askhenry idealnie się w ten schemat wpisuje.

Z jednej strony oszczędza nasz czas, ułatwia obowiązki biurowe typu przywiezienie krzesła z ikea dla nowego pracownika czy zawiezienie poczty, ale też pomaga zespołowi w realizacji codziennych obowiązków

  • Znajdź Henryka w social media
Wyróżnienie
EBStars